> > Siatka-lesna

Siatka leśna produkcji Big-Stal

Proponujemy produkt, który powszechnie znajduje zastosowanie w leśnictwie, sadownictwie oraz w ogradzaniu autostrad i trakcji kolejowych. Jest to własnej produkcji siatka leśna wykonana z mocnego, ocynkowanego drutu, zagęszczona do odpowiedniej wysokości.

Prosta konstrukcja, niskie koszty

Siatka leśna ma inną konstrukcję, niż tradycyjna siatka ogrodzeniowa. W tym wypadku produkt ma układ kratownicy, a im bliżej ku dołowi, tym mniejsze są odstępy pomiędzy poziomo ułożonymi drutami. W ten sposób do pewnej wysokości siatka jest gęstsza, lecz w odniesieniu do pełnej konstrukcji, wykorzystuje się na nią mniej materiału, niż w standardowej siatce ogrodzeniowej. Co za tym idzie, siatka leśna jest też tańsza zarówno w produkcji, jak i ostatecznie w ofercie sprzedaży.

Gdzie sprawdza się siatka leśna?

Stosowanie siatki leśnej ma na celu zabezpieczenie przed zwierzętami zarówno upraw i pojedynczo rosnących roślin, jak i wielu miejsc. Konkretnie zaś sprawdza się jako ogrodzenie pól, sadów i młodych lasów, gdzie chroni rośliny przed zniszczeniami, jakie zwierzęta mogą spowodować. Siatkę leśną można użyć również jako ogrodzenie wybiegu dla różnych gatunków zwierząt hodowlanych. Można również zabezpieczyć nią autostrady i trakcje kolejowe, gdzie wtargniecie dzikich zwierząt powoduje zagrożenie wypadkiem. Ponieważ siatka leśna jest dosyć tanim produktem, na szeroką skalę stosowana jest także jako ogrodzenie tymczasowe terenów inwestycyjnych.

Siatka łatwa w montażu

Nasza siatka leśna jest łatwa w montażu, co pozwala sprawnie, szybko i tanio ogrodzić duże tereny. Ponadto jest lekka, co również ułatwia montaż ogrodzenia. Dla naszych klientów możemy zaproponować usługi montażowe, gwarantując sprawne przeprowadzenie prac. Zapewniamy przy tym własny transport.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem siatki leśnej, wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefoniczne.

Najpopularniejsza siatka leśna z naszej oferty:

  • wysokość 1600 mm
  • szerokość oczka 150 mm
  • liczba drutów poziomych 23
  • zagęszczona od dołu

Przedmiot produkujemy w wysokościach od 1200 do 2000 mm – prosimy przy zamówieniu o podanie wymaganych wymiarów.